
Havald, Leandra en hun reisgenoten zoeken nog steeds naar een manier om hun reis naar de stad Askir te vervolgen. Daar hopen zij hulp te krijgen in de strijd tegen de strijdlustige heerser van Thelak, Kolaron. Zijn macht reikt echter tot in Gasalabad.
Havald en zijn groep verblijven nog steeds in Gasalabad, in afwachting van het huwelijk tussen emira Faihlyd en haar verloofde Armin. Havoald komt er achter dat hun onzichtbare vijand machtiger is dan zij hadden gedacht. Hij blijkt zowel een necromant en magiƩr te zijn. Bovendien kan hij de krachten van de door hem gedode mensen overnemen .
Het verhaal blijft mooi en boeiend, ondanks het feit dat de hoofdpersonen nu al geruime drie boeken in Gasalabad verblijven, een van de zes koninkrijken in het imperium die ze door moeten op weg naar hun eindbestemming, Askir. Het boeiende is er nu wel een beetje af en wordt zelfs een beetje langdradig. Tijd dat de groep verder reist en nieuwe vrienden en medestanders gaat ontdekken.